Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim – Materiały! Jesteśmy prekursorami na polskim rynku, jeśli chodzi o użycie niesamowitych w dotyku i trwałych materiałów – korka i washable craft paper. Korek, z którego szyjemy szelki, obroże i smycze to nic innego jak odpowiednio przygotowana kora z dębu korkowego i osadzona na tkaninie. Jest mega przyjemna dla skóry – smycz przy mocnym szarpnięciu nie skaleczy rąk opiekuna, a obroża przy ciągnącym piesku nie zostawi czerwonych śladów. Korek sprowadzany jest z Portugalii i jest to produkt klasy premium – jest pozyskiwany w zrównoważony sposób, trwały, ekologiczny.

Washable craft paper to impregnowany papier. Tak, dobrze przeczytaliście – materiał ten, który nazywany jest – podobnie jak korek – wegańską alternatywą dla skóry naturalnej, składa się w celulozy impregnowanej lateksem. Dzięki temu jest trwały, elastyczny i odporny na ścieranie.

Nie chcemy przyczyniać się do zaśmiecania planety, dlatego też zdecydowaliśmy, że wszystkie dodatki będą metalowe. Używamy trzech kolorów okuć – czarnych matowych, złotych (wykonanych z mosiądzu) i srebrnych. Nasze regulatory, kółka i półkółka są albo odlewane albo spawane, aby zapewnić Wam bezpieczeństwo i pewność na spacerach.

Skupienie na Twoim zamówieniu

Większość produktów w naszym sklepie jest szyta na Twoje specjalne zamówienie. To oznacza, że do każdej obroży, każdych szelek czy smyczy podchodzimy indywidualnie i według podanych przez Ciebie wymiarów. Nie straszne nam również wszelkie personalizacje – dodatkowy metr smyczy przepinanej czy wyhaftowany numer telefonu  to dla nas nie problem. Dbamy o to, żeby Twój pies po otrzymaniu przesyłki, mógł się cieszyć jej zawartością jak najdłużej.

Nie mamy dużego magazynu i kilkunastu pracowników – jesteśmy małą manufakturą, która pracuje wieczorami i nocami, a czasami i dniami w niewielkiej pracowni na południu Wrocławia. Towarzyszą nam nasze dwie przekochane i ciągle rozpieszczane sunie – Frasia i Rampi, które oprócz dbania o nas, są pierwszymi odbiorcami naszych produktów zanim trafią do sprzedaży.